Výuka systému InTouch CRM

Základní dokumentace k systému

K InTouch CRM bohužel není k dispozici tištěná verze manuálu. To je důsledek toho, že je systém vyvíjen průběžně a je vydáváno několik nových verzí ročně. Nicméně vás nenecháme na holičkách. Máme k dispozici speciální web, kam průběžně píšeme dokumentaci k systému. Je k dispozici na adrese wiki.anneca.com.

Nabídka školení

Klíčovou roli v nasazování systému CRM hraje školení. Školení provádíme na požádání u zákazníka nebo v našich prostorách. Cena školení je vypočítána ze dvou složek: 12 Kč/km dopravy školitele na místo a zpět (pouze pokud se nekoná školení u nás, tj. Ústí nad Labem) a 1 500 Kč/h samotného školení. Typické vstupní školení k systému trvá cca 4 hodiny. Je však možné uspořádat i kratší nebo rozsáhlejší.

Pokud se školení koná u zákazníka, počet účastníků není omezen a neovlivňuje cenu. V našich prostorách standardně školíme skupiny do 20ti uživatelů. Pro početnější skupinu by bylo rezervováno větší školící středisko.

Jestliže zákazník požaduje, aby si účastníci školení rovnou zkoušeli operace s CRM v průběhu výkladu, není to problém, ale délku školení to pochopitelně prodlužuje.

Neváhejte využít fórum

Produkt má k dispozici uživatelské fórum, kde můžete klást své dotazy. O nových příspěvcích ve fóru jsou automaticky informování i naši technici, a proto byste se měli dočkat odpovědi.

Video ukázky

Připravujeme pro vás video nahrávky práce se systémem InTouch CRM, které budeme průběžně zveřejňovat na této stránce. Než se tak stane, neváhejte nás telefonicky nebo e-mailem kontaktovat, kdykoliv budete potřebovat poradit.