Výuka systému InTouch CRM

Video školení

Průběžně pro vás připravujeme video nahrávky práce se systémem InTouch CRM, které budeme průběžně zveřejňovat na této stránce. Pokud nenajdete odpověď v našich videích, neváhejte nás telefonicky nebo e-mailem kontaktovat, kdykoliv budete potřebovat poradit.

Otevřít na YouTube

Základní dokumentace k systému

K InTouch CRM bohužel není k dispozici tištěná verze manuálu. To je důsledek toho, že je systém vyvíjen průběžně a je vydáváno několik nových verzí ročně. Nicméně vás nenecháme na holičkách. Máme k dispozici speciální web, kam průběžně píšeme dokumentaci k systému. Je k dispozici na adrese doc.intouch-crm.cz.

Nabídka školení

Klíčovou roli v nasazování systému CRM hraje školení. Školení provádíme na požádání u zákazníka nebo v našich prostorách. Cena školení je vypočítána ze dvou složek: 12 Kč/km dopravy školitele na místo a zpět (pouze pokud se nekoná školení u nás, tj. Ústí nad Labem) a 1 500 Kč/h samotného školení. Typické vstupní školení k systému trvá cca 4 hodiny. Je však možné uspořádat i kratší nebo rozsáhlejší.

Pokud se školení koná u zákazníka, počet účastníků není omezen a neovlivňuje cenu. V našich prostorách standardně školíme skupiny do 20ti uživatelů. Pro početnější skupinu by bylo rezervováno větší školící středisko.

Jestliže zákazník požaduje, aby si účastníci školení rovnou zkoušeli operace s CRM v průběhu výkladu, není to problém, ale délku školení to pochopitelně prodlužuje.