« zpět

Facelift uživatelského rozhraní

Modernizovali jsme vzhled aplikace. Lepší čitelnost, čistější vzhled...

Vylepšení a nové funkce

Facelift uživatelského rozhraní

Nová verze 6.4 má aktualizovaný vzhled uživatelského rozhraní. Všechny ovládací prvky jsou na stejném místě, ale pohráli jsme si s barvami a tloušťkou písma, abychom dosáhli většího kontrastu textu a tím lepší čitelnosti. V nabídkách jsou barevné ikonky, ubylo stínů a ostrých rohů.

InTouch CRM facelift

Záznamy vstahující se ke kampani

Z formuláře kampaně je možné rychle vyfiltrovat všechny záznamy, které do kampaně patří (aktivity, příležitosti, nabídky, ...). Stačí kliknout myší na příslušné pole v tabulce se statistikou kampaně.

Ostatní úpravy

Odstraněna drobečková navigace

Před verzí 6.4 se vždy pod hlavní navigační lištou vykreslovala drobečnová navigace, která umožňovala návrat o jeden nebo více kroků. Zjistili jsme, že tento prvek uživatelského rozhraní byl využíván velmi málo (všichni jsou zvyklí klikat na tlačítko Zpět v prohlížeči), a proto jsme jej v nové verzi odstranili, aby nezabíral místo na obrazovce.

Na čem ještě pracujeme

Mobilní aplikace pro InTouch CRM

Pracujeme na mobilní klientské aplikaci pro InTouch CRM. Design uživatelského rozhraní ještě není zdaleka hotov, takže ještě nemůžeme ukazovat obrázky ani videa, ale už teď se můžete těšit. Cílovou skupinou pro mobilního klienta budou obchodníci, kteří tráví víc času v autě a u zákazníků, než v kanceláři. Pokud pro nás máte tip, co by mohla mobilní appka umět, dejte nám vědět.