« zpět

Červnová vylepšení InTouch CRM 6.3.x

Podívejte se na další drobná vylepšení našeho CRM systému (Gmail, hromadný e-mail, kalendář, připravovaný mobilní klient).

Vylepšení a nové funkce

Podpora pozvánek na schůzku v e-mailu

Doplněna podpora pozvánek poslaných e-mailem. CRM je nově v e-mailu zobrazí a přes tlačítko Přidat do kalendáře jednoduše uloží jako novou událost.

Podpora pole Příjemce v nabídkách

Nově bude možné do nabídky přidat příjemce služby nebo zboží. To je užitečné v případě, kdy zakázku platí někdo jiný než ten, kdo zboží/služby dostane. Typicky se může jednat o prodej přes obchodního partnera. Partner dostane nabídku, ale služby odebere zákazník partnera.

Podpora protokolu OAuth pro Gmail
Přepracováno stahování a posílání e-mailů přes Gmail účty. Nově se používá doporučované přihlašování přes OAuth 2.0 protokol. Zákazníkům, kteří mají poštovní účty u Googlu doporučujeme kontaktovat naši technickou podporu pro asistenci s nastavením.
Přeprogramáno fulltextové vyhledávání

Striktnější podpora přístupových práv při zobrazování výsledků vyhledávání.  Záznamy, ke kterým má uživatel přístup nebo je může vidět, dovolí vyhledat i zobrazit. Tam, kde přístup nemá a nevidí je, uživatel ani nevyhledá.

Odložené rozesílání hromadného e-mailu

Nově lze při hromadném rozesílání e-mailů nastavit datum a čas, po kterém se má začít rozesílat. Můžete si tedy hromadný e-mail v klidu připravit o víkendu a nastavit rozesílání až na pondělí ráno. Maximální zpoždění rozesílání je 1 týden.

Do nabídek jsme přidali podporu cen s DPH

Nově je možné u nabídky (či u její položky) zvolit sazbu DPH a vystavit tak nabídku zákaznikovi včetně cen s DPH. V nabídce se kvůli tomu změnilo interní pojmenování některých polí, a proto může dojít k problémům při tisku nabídky do PDF (pokud máte nějaké vlastní upravené předlohy). V takovém případě vám rádi pomůžeme s obnovou kompatibility.

Podpora publikování kalendářů přes iCalendar

CRM umí publikovat váš kalendář a jiných aplikacích si můžete nastavit odběr kalendáře. Lze např. využít pro zobrazení kalendáře v mobilu. V CRM na stránce Dnes v nabídce  Nástroje / Zveřejněné kalendáře vygenerujte novou adresu pro odběr a tu pak použijte v externí aplikaci.

Na čem ještě pracujeme

Mobilní aplikace pro InTouch CRM

Pracujeme na mobilní klientské aplikaci pro InTouch CRM. Design uživatelského rozhraní ještě není zdaleka hotov, takže ještě nemůžeme ukazovat obrázky ani videa, ale už teď se můžete těšit. Cílovou skupinou pro mobilního klienta budou obchodníci, kteří tráví víc času v autě a u zákazníků, než v kanceláři. Pokud pro nás máte tip, co by mohla mobilní appka umět, dejte nám vědět.