Co ničí vaši databázi kontaktů

Každá společnost, která se se svými zákazníky potkává více než jednou, je nucena začít uchovávat obchodní kontakty. Dělají to různými způsoby, ale mohu odpovědně prohlásit, že jsem ještě nepotkal firmu, která by měla databázi kontaktů v dobrém stavu.

GDPR a InTouch CRM

CRM nyní ještě víc usnadňuje firmám lépe vyhovět novému nařízení o ochraně osobních údajů (GDPR). Nové úpravy se týkají správy poskytnutých souhlasů.

Jaké prohlížeče podporuje InTouch CRM

V minulosti jsme nikdy nevydali oficiální politiku podpory webových prohlížečů systémem InTouch CRM. Vzhledem k množícím se dotazům jsme se rozhodli definovat a publikovat pravidla pro podporu dostupných prohlížečů.

Změna ve fungování práv u aktivit v CRM

V nové verzi 5.6 sjednocujeme způsob řízení přístupových práv k aktivitám (tj. úkoly, události a komunikace). Pokud jste administrátorem uživatelů ve vašem CRM, doporučujeme věnovat pozornost tomuto článku.

Změny v API rozhraní verze 5.5

Informace jsou důležité pro zákazníky, kteří komunikují s InTouch CRM pomocí API rozhraní XML konektor. Prosím čtěte, pokud API používáte a potřebujete zajistit maximální kompatibilitu s novou verzí.

Novinky verze 5.5

Neomezený počet kontaktních údajů, lepší ochrana proti duplicitám, slučování kontaktů, možnost měnit pořadí sloupců v agendách, ukládání příloh e-mailů a další vylepšení.

Přizpůsobení stylu e-mailu

V minulé novince jsme vás informovali o možnosti lépe kontrolovat styl hromadných e-mailů. Nyní jsme ještě „dotáhli” styly u jednotlivých e-mailových zpráv.

Vylepšená práce s e-maily

V poslední verzi InTouch CRM jsme provedli několik vylepšení práce s e-maily. Nyní můžete rychleji označovat zprávy jako nepřečtené a byla vylepšena i práce s předlohami.

Jak vyúčtovat služby klientům

Není moc nástrojů, které vám umožní efektivně účtovat provedené služby zákazníkům. InTouch CRM je jedním z nich. Většina firem působících ve službách, pracuje s více aplikacemi současně, přičemž každá z nich plní jen část celkových potřeb.

InTouch CRM podporuje telefonii (CTI)

Informační systém InTouch CRM nově podporuje integraci s telefonní ústřednou. V současnosti podporujeme propojení na ústředny Cisco a Asterisk, nicméně dokážeme naše řešení integrovat i s jinými ústřednami.