Cena v cloudu

500
20
0.33 m₿
za uživatele / měsíc

Vyzkoušejte naše CRM

neomezený systém na 30 dní:

firma.itcrm.app

Rychlá prohlídka

Chcete vidět, jak software vypadá? Vyzkoušejte si anonymní demo:

Co je intouch crm

InTouch CRM 6.1 je mnohem víc, než jen CRM řešení. Soustředí na jedno místo vše, co potřebujete vědět o zákazníkovi, o výkonu vašeho týmu a o finančním zdraví své firmy. Je to jednotná platforma, která vám umožní vybudovat úspěšný business orientovaný na zákazníka. InTouch CRM je přizpůsobivý. Umí se napojit na systémy, které již používáte, včetně vašeho webu. Je to kompletní komunikační prostředí. Na rozdíl od jednodušších systémů, obsahuje plnohodnotného e-mailového klienta. To znamená, že máte všechny e-maily přímo na kartě zákazníka. Stejně to platí i pro SMSky nebo telefonní hovory.

Najděte, získejte a udržte si zákazníky

Soustřeďte informace na jednom místě

Pokud řítíte svůj tým pomocí papírových formulářů nebo excelovských tabulek, víme, že trpíte, a víme, že to jde lépe. InTouch CRM vám zorganizuje všechny důležité informace do jednoho provázaného úložiště, ve kterém jsou odpovědi jen pár kliků daleko.

Nahlédněte, co dělá váš tým

Už žádné reporty činnosti obchodníků. Nechte své obchodníky využívat čas k práci a ne k papírování. S InTouch CRM budete mít přehled o každém členu týmu tak jako tak, a to i v případě, že budete na míle daleko.

Obchodujete po e-mailu? Tak lépe!

Věříme, že v CRM musí být veškeré e-maily. Ne jen ty, které tam obchodník poslal nebo překopíroval. To je polovičaté řešení méně výkonných CRM systémů, proto má InTouch CRM integrovaný web-mail. Přímo v softwaru můžete číst a psát veškerou svoji korespondenci, včetně té hromadné.

Zajistěte si spokojené zákazníky pomocí helpdesku

Využijte InTouch CRM ke sbírání připomínek svých klientů, k jejich rychlému řešení a k doprovodné komunikaci. Vaše firma bude rychlá, efektivní a předvídatelná. Bude přesně taková, jak se líbí zákazníkům.

Sbírejte cenné kontakty ze svého webu

Nechte si propojit svůj web s InTouch CRM a začněte efektivně pracovat s každým potenciálním zákazníkem. Zasílat poptávky z webu na e-mail je dobré, ale zapisovat je přímo do CRM je mnohem lepší.

Proč používat intouch crm

Zákazník je důležitý pro vaše podnikání. Skutečně, ať už pracujete v jakékoliv branži, ať už se na cokoliv soustředíte, nezávisle na produktech a službách, které nabízíte, váš zákazník je to nejcennější, co vaše firma má.

Zákazníci dávají vaší společnosti smysl a směr. Poskytují neocenitelnou zpětnou vazbu a slouží jako odrazový můstek k novým nápadům. Také nezapomínejme na obrat, který přinášejí. Spokojený zákazník by měl být středem pozornosti každé firmy. Jde o víc než jen o to, že si budete zákazníka vážit. Klíčové je dokonale mu porozumět a k tomu potřebujete šikovný nástroj.

vybrané reference